Záchranářský nůž RESCUE 4

Kód:
858
Záruka:
2 roky
CENA:
1840 Kč1520.66 Kč (bez DPH)
ks

Záchranářský nůž je osazen čepelí, řezačem skel, kladívkem na rozbití okna a držáku pro šňůru.

  • čepel je ze speciální nerezové oceli se speciálně tvarovaným ostřím pro řezání nestandardních materiálů jako jsou např guma, tkaniny (včetně bezpečnostních pásů a popruhů) , slabé elektrické vodiče a tenká měděná a ocelová lanka atp. Konec čepele je opatřen háčkem pro snadnější přeříznutí automobilových pásů a bezpečnostních popruhů.
  • řezač skla je klasický diamantový nástroj, kterým lze řezat běžná skla bez výztuže. Řezač skla je vybaven drážkou vhodnou na odizolování vodičů a otvírání lahví.
  • kladívko na rozbíjení skla ve tvaru čtyřhranu se špičkou lze použít i pro otvírání zámků na čtyřhraný klíč (dvířka k uzávěru plynu, hlavním elektrickým vypínačům, pojistkám a jističům)
  • držák pro provleční šňůry.

 

Záchranářský nůž je koncipován nejen jako nástroj pro profesionální nasazení složkami Integrovaného záchranného systému, ale i pro běžný život, kdy se můžeme dostat do svízelné situace ( například při autonehodě). Nůž byl podroben náročným zkouškám specializovanými i běžnými složkami Hasičského záchranného sboru České republiky a vyhodnocen jako výborný. Nůž RESCUE je doporučen jako základní výbava každého záchranáře a užitečný pomocník pro mimořádné události v civilním životě

  • nůž je vybaven klipsem pro zavěšení na oděv nebo opasek,
  • nůž je možné na přání vyrobit i v levorukém provedení (bez příplatku).
Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky