Únikové značení

Řadit podle:
Na stránku:
Produkty
Lékárnička - hliník
Tabulka "Lékárnička" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál fólie HI opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
472 Kč
Nástěnná orientační šipka (obdélník) - hliník
Tabulka "Nástěnná orientační šipka" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
194 Kč
Praporková tabulka - První pomoc - hliník
Praporková tabulka - První pomoc.
108 Kč
Tab. praporková - Automatický externí defibrilátor - Hliník
Praporkové značky vystupují do prostoru a tím jsou viditelnější z více pohledů. To je důležité pro jejich včasné a lepší rozpoznání v případě mimořádné situace.
605 Kč
Tabulka - Důležitá telefonní čísla - hliník
Tabulka "Důležitá telefonní čísla" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut. Čísla si dopíšete sami dle potřeby.
662 Kč
Tabulka - Evakuační výtah - hliník
Tabulka "Evakuační výtah" pro svislé umístění na stěně či dveřích. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
421 Kč
Tabulka - Lékař - fólie HI
Tabulka "Lékař" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
238 Kč
Tabulka - Lékař - hliník
Tabulka "Lékař" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
183 Kč
Tabulka - Lékárnička - hliník
Tabulka "Lékárnička" pro svislé umístění na únikových cestách. Materiál hliníková tabulka opatřená fotoluminiscenční vrstvou s dosvitem 2100 minut.
662 Kč