Suchý oblek Quatro s poklopcem

Kód:
419
Záruka:
2 roky
CENA:
13539 Kč11189.26 Kč (bez DPH)
ks

Popis

Existuje na vodě něco, jako je absolutní sucho? Naše odpověď zní ANO, naše odpověď je Suchý oblek Quatro! Pokud jste zastánci prvotřídního komfortu, je tento oblek vyroben přesně pro vás. Suchý oblek totiž poskytuje komplexní ochranu celého těla před vodou.  Suchý oblek Quatro je na vrcholku potravního řetězce mezi suchými obleky a to hlavně díky nadčasovým změnám, které byli provedeny oproti starším modelům.

V první řadě je důležité zmínit nový třívrstvý materiál s hladkým povrchem, který zabraňuje protržení či zachytávání různé vegetace. Tento materiál prošel několikaměsíčním zatěžkávacím testem na Nepálských řekách.

Další velkou změnou je samotný střih obleku, který je mnohem více propracovaný. Rozšířením ramen jsme zajistili vynikající pohyblivost i při velmi náročném pádlování a volnější rozkrok a širší sedací část zajištuje komfortní sezení v kajaku či jiném plavidle. Kalhoty mají moderní střih s lehce rozšířenými nohavicemi a díky prodloužené délce chrání ponožky proti protržení.  Suchý oblek Quatro je vybaven novým stahováním v pase, které vyniká hlavně řešením dopínání suchých zipů pro utažení špricdeky.

Ochranu před vodou zajištuje především kombinovaný kovo-plastový vodotěsný zip, který je delší, takže umožňuje snadnější oblékání i svlékání. Samozřejmě na suchém obleku Quatro nesmí chybět latexové manžety na krku a rukou, které jsou překryty neoprenem.  Celkovou odolnost obleku zvyšují cordurové výztuhy v exponovaných místech obleku.

A nakonec nesmíme zapomenout na suché textilní ponožky s cordurovou podrážkou, zajišťující vysokou odolnost a které netlačí v botách.

Neporučíme dešti a větru, ale umíme zařídit, abyste byli v suchu. Kupte si nový suchý oblek Quatro a svezte se na vlně komfortu.

Suchý oblek Quatro se vyrábí ve verzi s poklopcem a bez poklopce.

Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky