Požární a hasicí deka Gloria LDB 1

Kód:
P3078
Záruka:
5 let
CENA:
2010 Kč1661.16 Kč (bez DPH)
ks

 

Požární deka – Model GLORIA LDB 1 typ 7007

GLORIA je přední evropský výrobce ohnivzdorných hasicích dek a jiného protipožárního vybavení reprezentujícího německou kvalitu a pokrok ve více než 100 zemích po celém světě.

Mezi novinky tohoto německého lídra ve výrobě bezpečnostních produktů patří také ohnivzdorná plachta LDB 1 o rozměrech 1600 x 1800 mm vyrobená ze 100% skleněných vláken ohnivzdorných až do 550 °C s našitými úchyty pro jednoduché, rychlé a účinné zacházení.

Deka je umístěna v jednoduše uzavíratelném / otevíratelném ocelovém boxu o rozměrech 315 x 315 x 150 mm s možností nástěnné instalace. Dostupná také ve zmenšené verzi (typ G 120, G 120 SHE) 120 x 120 cm.

Požární deky jsou vyráběny v širokých škálách provedení a různých velikostech tak, aby uspokojily potřeby a požadavky dnešních zákazníků.

Pro své výjimečné vlastnosti se stávají požární deky oblíbenou a takřka neodmyslitelnou výbavou nejen komerčních a domácích kuchyní kdy pokrývají řešení nebezpečí například vznícení tuku na pánvi či fritéze, ale jsou užitečné také automobilistům při nehodách nebo zdlouhavém čekání v kolonách. Dokážou velmi dobře udržet tělesnou teplotu a dle kvality svého provedení odolávat vysokým teplotám.

Požární deka je neodmyslitelným pomocníkem svářečů a není náhodou, že je s oblibou používána v autoopravnách a všude tam kde se brousí a svařuje. Je vhodná pro užití v mnoha různých prostředích, včetně továren, nemocnic, úřadů, karavanů, obchodů, škol, restaurací, kaváren, hotelů a hotelových pokojů, lodí, pečovatelských domů, obchodů, dílen atd.

Charakteristika a užitek:

Nabízí pomoc při hašení nebezpečného požáru doma i na pracovišti.

- pro domácí a komerční použití

- ideální pro dodatečnou ochranu ve školách, mateřských školách a laboratoří

- do automobilů, lodí, na pracoviště i kuchyní

- skleněné vlákno, tepelně odolné do 550 °C

- lehce zavěsitelná na stěnu

- 1600 x 1800 mm tkaniny

- skladná, umístěná v ocelovém boxu, připravena k rychlému použití

- rozměr zásobníku: 315 x 315 x 150 mm

- váha: 3,6 kg

- splňující mezinárodní normu BS, EN 1869-1997

- záruka 5 let

Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky