Plovoucí čerpadlo AMPHIBIO 800/GCV 160 rovný vývod

Kód:
1622
Záruka:
2 roky
CENA:
0 Kč0.00 Kč (bez DPH)
ks
Agregát je určen jako zásahový technický prostředek požární ochrany používaný zejména k plnění cisternových automobilových stříkaček z přírodního zdroje, k odčerpávání vody ze zatopených prostor a k nouzovému hašení.
 
Dále může být použit v zemědělství, při poruchách vodovodních a kanalizačních sítí, k účinnému provzdušňování nádrží apod. Agregát může  čerpat i znečištěnou vodu s nečistotami o velikosti zrna do průměru 15 mm.
 
Je schopen dočerpat až do minimální výšky 20 mm. Může pracovat i bez kapaliny „na sucho“, aniž dojde k jeho zadření nebo přehřátí.
 
Konstrukce
 
Plovoucí čerpadlo je lehké, kompaktní konstrukce. K pohonu je použit zážehový čtyřdobý, vzduchem chlazený motor HONDA GCV 160.
 
Čerpadlo je odstředivé, jednostupňové s výtlačným hrdlem o průměru 50 mm zakončené spojkou C52.
 
Plovák: Kompaktní moderní design, vyroben ze sklolaminátu. Plováky jsou speciálně vyplněny polystyrénovou vložkou tzn., že v případě proražení plováku nedojde k utopení čerpadla.
 
Na rozdíl od srovnatelných výrobků plovoucí čerpadla AMPHIBIO 800 disponují mnohem menšími rozměry a hmotností. Tímto ušetříte spoustu místa při uskladnění v požárních automobilech
Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky