PETZL FIXE

Kód:
1978
Záruka:
5 let
CENA:
480 Kč396.69 Kč (bez DPH)
ks

Evakuační záchranný trojúhelník určený k transportu zraněných osob z výšek a hloubek. Trojúhelník je konstruovaný univerzálním způsobem, konstrukce je určena pro dvě velikosti postavy. Je dodáván ve žlutém provedení s barevnými šitými popruhy. Je vybaven kvalitními oky pro sepnutí prostřednictvím karabiny.

Osoba upevněná v trojúhelníku může být spouštěna či vytahována na laně samostatně či společně s dalším záchranářem. Díky dvojité konstrukci je možné použít univerzální velikost pro dospělého člověka i malé dítě.

Evakuovaná osoba je bezpečna přichycena k lanu či záchranáři a pohodlně může být tranportována vertikálně i horizontálně. Trojúhelník je vhodný pro transport nezraněných osob nebo lidí s méně závažným poraněním, které nevyžaduje transport na nosítkách.

Trojúhelník je základní součástí materiálního vybavení lezeckého družstva, které se věnuje záchranným a evakuačním činnostem

Použití pouze pro evakuaci osob Norma 1498 tř.B CE 1380 Životnost 5 let - See more at: http://www.alpinbupex.cz/produkty/ezs-b-evakuacni-trojuhelnik/#sthash.gWZSiw72.dpuf
Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky