Motorová pila HUSQVARNA 445 e-series TrioBrake™

Kód:
842
Záruka:
2 roky
CENA:
11100 Kč9173.55 Kč (bez DPH)
ks

Nová výkonná pila pro všestranné použití pro lidi, kteří ocení profesionální kvality takové pily. Motor X-Torq® zaručuje nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí. Díky automatické funkci vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy, napínání řetězu bez použití nářadí a viditelné hladině palivové směsi v nádrži je ovládání pily jednodušší. Aby bylo vždy zajištěno snadné startování, je pila vybavena systémem Smart Start® a palivovou pumpičkou. Systém TrioBrake™ je doplňková bezpečnostní ochrana obsluhy pily. Bezpečnostní brzda řetězu může být aktivována třemi způsoby, třetím způsobem je aktivace brzdy vaší pravou rukou.

Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.

TAC (Trojnásobná aktivace řetězové brzdy) umožňuje aktivovat brzdu řetězu buď automaticky setrvačností nebo mechanicky vaší pravou nebo levou rukou.

Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.

Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.

Zvýšený komfort díky měkké výplni, ergonomicky tvarované plynové páčce a asymetrické rukojeti.

Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru.

Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.

Viditelná hladina paliva,  Palivová pumpička, Řetězová brzda aktivovaná setrvačností,  Snadno se startuje, Třídílný klikový hřídel, Systém LowVib®, Smart Start®

 

Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky