Ferno Model 125

Kód:
P3026
Záruka:
2 roky

 

Ferno Model 125

Tento korzet se používá především při poraněních způsobených automobilovou nehodou nebo při prvním ošetření v úzkých, těžko dostupných prostorách. Slouží k znehybnění v případě podezření na poranění páteře a může být použit pro znehybnění postižené části těla i při podezření na zlomeninu pánve. Různobarevné uchycovaní pásy umožňují jednoduché a snadné nasazení i při tmě. Kendrick je možné použít i u dětí a těhotných žen.

Předností tohoto korzetu je následující. Součástí korzetu je i pánevní dlaha pro znehybnění kyčle a pánve. Možnost přiložení i v horizontální poloze pacientům, kteří jsou sevřeni v deformovaných sedadlech. Umožňuje stabilizaci pacienta tak, aby nedošlo k dalším poraněním. Tři poutka umožňují snadnou a bezpečnou manipulaci se zraněnou osobou. Posuvné boční díly dovolují další lékařské úkony, např. použití defibrilačního přístroje, EKG atd.

Korzet Kendrick má propustnost RTG paprsků. Kompletní sada obsahuje záchranný korzet a bradový pás. Doporučuje se používat s fixačními límci.

 

Rozměry

Délka (cm)

Šiřka (cm)

Váha (kg)

Maximální nosnost (kg)

Pohotovostní - 83

Zabalený - 84

Pohotovostní – 81

Zabalený - 25

3

225

Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky