Dräger PSS® 3000

Kód:
974
Záruka:
2 roky

PSS® 3000 firmy Dräger je zástupcem nové generace vysoce výkonných dýchacích přístrojů pro hasiče. Spojuje pohodlí a výjimečný výkon pneumatického systému, takže je vhodný zejména pro aplikace, v nichž jsou nejdůležitější jednoduchost a snadné použití. Je lehký, ale robustní, a navíc se snadno nasazuje. Tento moderní dýchací přístroj kromě toho zajišťuje nepřekonatelnou ochranu dýchání.

Lehký, robustní a snadno se používá

Přístroj PSS® 3000 firmy Dräger je v současnosti jedním z nejlehčích transportních systémů pro kompaktní dýchací přístroje. Uplatnili jsme stejnou pokročilou technologii a filosofii konstrukce, jaká se používá i v naší nejvyšší řadě profesionálních dýchacích přístrojů pro krátkodobé a dlouhodobé použití. Jádrem mimořádně odolného transportního systému je náš nový, pokrokový maximálně odlehčený a velmi pevný transportní rám z uhlíkových kompozitů s nízkou hmotností a s mimořádnou odolností vůči teplu, nárazům a chemikáliím.

Moderní nosný systém
S pomocí nejmodernější technologie mapování tlaku jsme vyvinuli trasportní systém, který sleduje přirozené kontury lidského těla, a v důsledku toho poskytuje zlepšenou stabilitu a snížené namáhání zad, zátěž a únavu. Tvarovaný trasportní systém přináší maximální pohodlí pro obě ramena a bedra, současně ale také optimalizuje rozložení zátěže podle těžiště těla, aby se zařízení nosilo příjemně a bezpečně. Přesto, že jsme kladli důraz na pohodlí při nošení, můžete být ubezpečeni, že jsme nijak neslevili ze svých požadavků na volbu těch nejlepších a nejodolnějších materiálů, jaké jsou k dispozici, abychom minimalizovali vliv i těch nejnepříznivějších prostředí.
Osvědčená technologie pro přívod vzduchuZákladem všech produktů typové řady PSS firmy Dräger je univerzálnost. Dýchací přístroj Dräger PSS 3000 umožňuje uživateli využívat výhod nejmodernějších technologií pro ochranu dýchání – stejně pokročilý pneumatický systém je ve špičkovém dýchacím přístroji Dräger PSS 7000 – proto je volbou novátorských hasičských sborů celého světa.
Integrované hadiceHadice přívodu středotlakého vzduchu i hadice tlakoměru jsou integrovány do nosné konstrukce, aby se snížilo riziko zachycení a uvíznutí, což přináší zvýšení bezpečnosti a bezpečí při vstupu a práci ve stísněných prostorách. Způsob vedení hadic umožňuje jejich přesun z jedné strany na druhou, aby bylo možno vyhovět preferencím uživatele pro přístup k tlakoměru. Takto snadná je i výměna kterékoli z hadic.
Snadná údržba a servisPro rychlý a nekomplikovaný servis disponuje dýchací přístroj Dräger PSS 300 celou řadu unikátních konstrukčních prvků, které během údržby zaručují minimální dobu odstávky, a tím i náklady. Montáž a demontáž všech hlavních součástí je jednoduchá a rychlá. Popruhy jsou k nosnému rámu upevněny novou metodou zajištění pomocí jediného dílu. Kromě toho lze redukční ventil prvního stupně, který je kvůli zvýšené ochraně integrován do nosné konstrukce, snadno vymontovat.
Příslušenství
Automatický ventil (Lung Demand Valve – LDV) Dräger PSS®

Je vhodný pro většinu použití, kdykoli je potřeba aplikovat dýchací přístroj: automatický ventil Dräger PSS bude díky kompaktnímu a robustnímu provedení a vynikajícímu pneumatickému výkonu vždy dodávat vzduch, který potřebujete.

Držák ventilu plicní automatiky firmy Dräger

Dräger PAS ASV

Plně automatické přepínání z přívodu vnějšího vzduchu na vzduch ze systému SCBA a ze systému SCBA na vnější vzduch. Zajišťuje uživateli nepřetržitý přívod vzduchu.

Výhody výrobku

Výstražné zařízeníVýstražné zařízení uživatele upozorňuje, když dýchá vzduch z tlakové láhve se stlačeným vzduchem
Nepřetržitý přívod vzduchuPokud přívod vnějšího vzduchu selže, přístroj automaticky přepne na dodávku vzduchu z dýchacího přístroje na stlačený vzduch. Během samotného přepínání udržuje systém Dräger ASV v kukle vždy přetlak.
Nízký profil a světlo
Díky kompaktnímu designu může být přístroj Dräger PAS ASV snadno používán ve stísněných prostorách.

 

 

Ke stažení
Související produkty
Hodnocení
K tomuto produktu nejsou žádné položky ke stažení.
K tomuto produktu nejsou žádné související položky